rgarrett88

rgarrett88
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 57% The Hangover (2009) - Rated 16 Mar 2012
60 57% 300 (2007) - Rated 16 Mar 2012
55 38% Road Trip (2000) - Rated 16 Mar 2012
45 15% American Pie (1999) - Rated 16 Mar 2012
55 38% Crash (2005) - Rated 16 Mar 2012
50 26% Super Size Me (2004) - Rated 16 Mar 2012
45 15% Liar Liar (1997) - Rated 16 Mar 2012
60 57% Scarface (1983) - Rated 16 Mar 2012
70 73% The Godfather (1972) - Rated 16 Mar 2012
20 3% Vanilla Sky (2001) - Rated 16 Mar 2012