Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rgreene
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2010
Location: London, UK
Bio: www.vimeo.com/ricardogreene
Recent Rankings
76 Back to the Future (1985) - Nov 18, 2010
80 Being There (1979) - Nov 18, 2010
74 Being John Malkovich (1999) - Nov 18, 2010
50 Babe (1995) - Nov 18, 2010
72 The Aviator (2004) - Nov 18, 2010
94 Battleship Potemkin (1925) - Nov 18, 2010
72 Batman (1989) - Nov 18, 2010
90 Barry Lyndon (1975) - Nov 18, 2010
70 Atonement (2007) - Nov 18, 2010
75 Big (1988) - Nov 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rgreene. Why not go rank more films, then come back and check it out again?