![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rgwillie | |
![]() |
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
Bio: 1999 was the last great year for movies.
| |

| 43 | Jumanji (1995) - Apr 30, 2009 |
| 64 | Grizzly Man (2005) - Apr 30, 2009 |
| 85 | The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Apr 30, 2009 |
| 36 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Apr 30, 2009 |
| 58 | Dark Water (2005) - Apr 30, 2009 |
| 85 | The Good Girl (2002) - Apr 30, 2009 |
| 19 | The Stepford Wives (2004) - Apr 30, 2009 |
| 89 | Chuck & Buck (2000) - Apr 30, 2009 |
| 14 | Little Nicky (2000) - Apr 30, 2009 |
| 94 | Rear Window (1954) - Apr 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |