![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rhebner | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2007
|

| 100 | Paper Clips (2004) - Sep 01, 2007 |
| 50 | Seven (1995) - Aug 31, 2007 |
| 75 | Annie Hall (1977) - Aug 31, 2007 |
| 75 | The Italian Job (2003) - Aug 31, 2007 |
| 65 | My Cousin Vinny (1992) - Aug 31, 2007 |
| 40 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 31, 2007 |
| 10 | Hook (1991) - Aug 31, 2007 |
| 70 | Erin Brockovich (2000) - Aug 31, 2007 |
| 80 | Dead Again (1991) - Aug 31, 2007 |
| 80 | Four Weddings and a Funeral (1994) - Aug 31, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |