![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rhinderman | |
![]() |
Cinema Addict - 2199 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 35 T2 | Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) - Jan 07, 2013 |
| 84 T7 | The Guard (2011) - Sep 28, 2012 |
| 77 T5 | Savages (2012) - Sep 28, 2012 |
| 86 T8 | Bernie (2012) - Sep 28, 2012 |
| 88 T9 | The Raid: Redemption (2012) - Sep 28, 2012 |
| 55 T3 | Jeff, Who Lives at Home (2011) - Sep 28, 2012 |
| 83 T7 | Shame (2011) - Sep 28, 2012 |
| 35 T2 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Sep 28, 2012 |
| 80 T6 | Goon (2011) - Sep 28, 2012 |
| 75 T5 | Margaret (2011) - Sep 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |