![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rhombus | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: USA
|

| 65 | Tron (1982) - Jan 21, 2012 |
| 50 | No Country for Old Men (2007) - Jan 21, 2012 |
| 62 | Speed (1994) - Jan 21, 2012 |
| 90 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jan 21, 2012 |
| 83 | Batman Begins (2005) - Jan 21, 2012 |
| 98 | Spirited Away (2002) - Jan 21, 2012 |
| 96 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jan 21, 2012 |
| 73 | The Rock (1996) - Jan 21, 2012 |
| 69 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 21, 2012 |
| 91 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |