![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ricaldo | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: USA
|

| 99 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 13, 2007 |
| 79 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 68 | A Cinderella Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Drumline (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |