ricercar
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out ricercar's...
90 39% | Carlito's Way (1993) - Rated 13 Jun 2008 |
95 50% | The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Jun 2008 |
95 50% | The Terminator (1984) - Rated 09 Jun 2008 |
100 84% | Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Jun 2008 |
100 84% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 09 Jun 2008 |
97 55% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 09 Jun 2008 |
80 28% | Heat (1995) - Rated 09 Jun 2008 |
20 3% | There's Something About Mary (1998) - Rated 09 Jun 2008 |
80 28% | Minority Report (2002) - Rated 09 Jun 2008 |
90 39% | Goodfellas (1990) - Rated 09 Jun 2008 |