![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rich0517 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Maria Full of Grace (2004) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Running Scared (2006) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Go (1999) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Karate Kid (1984) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Swiss Family Robinson (1960) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 10 | Prelude to a Kiss (1992) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |