![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rich202 | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2009
Location: USA, USA
|

| 85 | Halloween (2007) - Oct 27, 2009 |
| 70 | Gothika (2003) - Oct 27, 2009 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Oct 27, 2009 |
| 95 | Blade II (2002) - Oct 27, 2009 |
| 80 | McHale's Navy (1997) - Oct 18, 2009 |
| 80 | The Aviator (2004) - Oct 18, 2009 |
| 65 | What Women Want (2000) - Oct 18, 2009 |
| 75 | Basic (2003) - Oct 18, 2009 |
| 65 | Willow (1988) - Oct 18, 2009 |
| 85 | Dragonheart (1996) - Oct 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |