![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rich867 | |
![]() |
Film Freak - 576 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2007
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Informant! (2009) - Jan 11, 2010 |
| 73 | The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Jan 11, 2010 |
| 84 | Whatever Works (2009) - Jan 11, 2010 |
| 88 | Sherlock Holmes (2009) - Jan 11, 2010 |
| 85 | Synecdoche, New York (2008) - Nov 26, 2009 |
| 82 | The Wicker Man (1973) - Nov 24, 2009 |
| 84 | Kramer vs. Kramer (1979) - Nov 24, 2009 |
| 83 | The Wrestler (2008) - Nov 24, 2009 |
| 83 | Rain Man (1988) - Nov 18, 2009 |
| 75 | Tootsie (1982) - Nov 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |