Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
richard7422
Film Freak - 762 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2010
Location: L'Aquila, Abruzzo, Italy
Age: 29
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Dogma (1999) - Jan 15, 2012
70 Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 15, 2012
90 True Romance (1993) - Dec 04, 2011
80 Snatch (2000) - Dec 03, 2011
44 The Town (2010) - Dec 26, 2010
99 Black Swan (2010) - Dec 25, 2010
94 Open Your Eyes (1997) - Dec 24, 2010
80 Suspicion (1941) - Nov 30, 2010
83 Spellbound (1945) - Nov 28, 2010
77 The Brood (1979) - Nov 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with richard7422. Why not go rank more films, then come back and check it out again?