richcas90

richcas90
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Misery (1990) - Rated 02 Jan 2013
55 4% Book of Shadows: Blair Witch 2 (2000) - Rated 31 Dec 2012
75 29% The Blair Witch Project (1999) - Rated 30 Dec 2012
50 1% The Midnight Meat Train (2008) - Rated 30 Dec 2012
80 57% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 29 Dec 2012
75 29% Drag Me to Hell (2009) - Rated 29 Dec 2012
75 29% Insidious (2010) - Rated 29 Dec 2012
90 93% Reservoir Dogs (1992) - Rated 29 Dec 2012
85 79% Saving Private Ryan (1998) - Rated 29 Dec 2012
85 79% The Remains of the Day (1993) - Rated 29 Dec 2012