![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
richmondarn | |
![]() |
Movie Buff - 394 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2009
Location: Deerfield Beach, Florida, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Click (2006) - Aug 14, 2009 |
| 80 | Flight of the Navigator (1986) - Aug 14, 2009 |
| 80 | Away from Her (2006) - Aug 14, 2009 |
| 65 | Anger Management (2003) - Aug 14, 2009 |
| 82 | District 9 (2009) - Aug 14, 2009 |
| 75 | Gran Torino (2008) - Jul 20, 2009 |
| 45 | 12 Rounds (2009) - Jul 20, 2009 |
| 83 | Swingers (1996) - Jun 20, 2009 |
| 79 | Total Recall (1990) - Jun 20, 2009 |
| 70 | Good Will Hunting (1997) - Jun 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |