![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rickflick45 | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: May 21, 2011
Location: Netherlands
|

| 65 | Paul (2011) - Jun 13, 2011 |
| 75 | Stand by Me (1986) - Jun 04, 2011 |
| 70 | Bowling for Columbine (2002) - Jun 04, 2011 |
| 80 | In Bruges (2008) - Jun 04, 2011 |
| 75 | Reservoir Dogs (1992) - Jun 04, 2011 |
| 45 | Back to the Future Part II (1989) - Jun 04, 2011 |
| 70 | The Simpsons Movie (2007) - Jun 04, 2011 |
| 70 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 04, 2011 |
| 60 | Shrek 2 (2004) - Jun 04, 2011 |
| 65 | Saving Private Ryan (1998) - Jun 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |