![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rickinko | |
![]() |
Film Freak - 560 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | Seven Pounds (2008) - Dec 26, 2011 |
| 72 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Dec 26, 2011 |
| 60 | Evolution (2001) - Dec 26, 2011 |
| 85 | The Sixth Sense (1999) - Dec 26, 2011 |
| 70 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Dec 26, 2011 |
| 65 | Tron (1982) - Dec 26, 2011 |
| 60 | 1408 (2007) - Dec 26, 2011 |
| 68 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Dec 26, 2011 |
| 70 | Sherlock Holmes (2009) - Dec 26, 2011 |
| 50 | Godzilla (1998) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |