![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rickyboy76 | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2010
Location: London, UK
|

| 81 | The Departed (2006) - Jan 25, 2010 |
| 70 | Jackie Brown (1997) - Jan 25, 2010 |
| 73 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jan 25, 2010 |
| 68 | Dances with Wolves (1990) - Jan 25, 2010 |
| 78 | 8 Mile (2002) - Jan 25, 2010 |
| 76 | Die Hard (1988) - Jan 25, 2010 |
| 70 | Happy Gilmore (1996) - Jan 25, 2010 |
| 72 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 25, 2010 |
| 73 | Raging Bull (1980) - Jan 25, 2010 |
| 72 | Notting Hill (1999) - Jan 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |