![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rickygervais | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2009
Location: Madison, USA
|

| 12 | All Fowled Up (1955) - Jul 20, 2011 |
| 97 | Piedipiatti (1991) - Jul 20, 2011 |
| 55 | Elvis (2005) - Jul 20, 2011 |
| 70 | Dead Poets Society (1989) - Jan 25, 2009 |
| 35 | Phone Booth (2003) - Jan 25, 2009 |
| 77 | Casino Royale (2006) - Jan 25, 2009 |
| 11 | The Ringer (2005) - Jan 25, 2009 |
| 86 | Forrest Gump (1994) - Jan 25, 2009 |
| 85 | Jaws (1975) - Jan 25, 2009 |
| 0 | Jack (1996) - Jan 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |