Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rickyricardo
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Australia
Recent Rankings
88 Romeo + Juliet (1996) - Jul 26, 2009
78 Match Point (2005) - Jul 26, 2009
80 RoboCop (1987) - Jul 26, 2009
80 Thank You for Smoking (2006) - Jul 26, 2009
70 Pan's Labyrinth (2006) - Jul 26, 2009
70 Jarhead (2005) - Jul 26, 2009
78 Edward Scissorhands (1990) - Jul 26, 2009
78 The Simpsons Movie (2007) - Jul 26, 2009
88 Blade Runner (1982) - Jul 26, 2009
80 Akira (1988) - Jul 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rickyricardo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?