![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ridley | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: UK
|

| 75 | Requiem for a Dream (2000) - May 12, 2009 |
| 75 | As Good As It Gets (1997) - May 12, 2009 |
| 50 | Cliffhanger (1993) - May 12, 2009 |
| 90 | The Matrix (1999) - May 12, 2009 |
| 50 | The Sixth Sense (1999) - May 12, 2009 |
| 30 | Spider-Man 3 (2007) - May 12, 2009 |
| 70 | A History of Violence (2005) - May 12, 2009 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - May 12, 2009 |
| 90 | The Terminator (1984) - May 12, 2009 |
| 70 | Braveheart (1995) - May 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |