![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
riesdepies | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2011
Location: Netherlands
|

| 85 | Midnight Cowboy (1969) - Aug 01, 2011 |
| 85 | Halloween (1978) - Aug 01, 2011 |
| 85 | Christine (1983) - Aug 01, 2011 |
| 85 | Dawn of the Dead (1978) - Aug 01, 2011 |
| 85 | Easy Rider (1969) - Aug 01, 2011 |
| 80 | The Last Detail (1973) - Aug 01, 2011 |
| 85 | The Shining (1980) - Aug 01, 2011 |
| 85 | About Schmidt (2002) - Aug 01, 2011 |
| 75 | Cast Away (2000) - Aug 01, 2011 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Aug 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |