riffmaker

riffmaker
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 82% Cesta do pravěku (1955) - Rated 05 Apr 2012
97 87% La Antena (2007) - Rated 05 Apr 2012
78 17% Freddy Vs. Jason (2003) - Rated 05 Apr 2012
95 82% Ocean's Eleven (2001) - Rated 05 Apr 2012
80 32% RoboCop (1987) - Rated 05 Apr 2012
95 82% Cube (1997) - Rated 05 Apr 2012
90 65% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 05 Apr 2012
68 6% Final Destination 2 (2003) - Rated 05 Apr 2012
80 32% Timeline (2003) - Rated 05 Apr 2012
89 54% Corpse Bride (2005) - Rated 05 Apr 2012