![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rightpaw | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Modeto, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Hancock (2008) - Aug 27, 2009 |
| 91 | The Prestige (2006) - Aug 27, 2009 |
| 96 | The Game (1997) - Aug 27, 2009 |
| 87 | Payback (1999) - Aug 27, 2009 |
| 91 | Monster House (2006) - Aug 27, 2009 |
| 92 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 27, 2009 |
| 94 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Casablanca (1942) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Meet the Parents (2000) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |