![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rincon | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: May 18, 2009
Location: Miami, USA
|
|
Bio: Senior at Notre Dame
| |

| 90 | Batman Begins (2005) - Apr 30, 2011 |
| 50 | I Am Legend (2007) - Apr 30, 2011 |
| 65 | Cars (2006) - Apr 30, 2011 |
| 97 | The Lion King (1994) - Apr 30, 2011 |
| 70 | A Bug's Life (1998) - Apr 30, 2011 |
| 85 | Gran Torino (2008) - May 18, 2009 |
| 93 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 18, 2009 |
| 94 | Saving Private Ryan (1998) - May 18, 2009 |
| 60 | A Nightmare on Elm Street (1984) - May 18, 2009 |
| 97 | Watchmen (2009) - May 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |