![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rino | |
![]() |
Cinema Addict - 1709 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2010
Location: roskilde, Denmark
|

| 82 | The Fabulous Baker Boys (1989) - Jul 05, 2011 |
| 78 | The Yards (2000) - Jul 05, 2011 |
| 70 | Rock Star (2001) - Jul 05, 2011 |
| 50 | The Other Guys (2010) - Jul 05, 2011 |
| 83 | Better Off Dead... (1985) - Jul 04, 2011 |
| 82 | Serendipity (2001) - Jul 04, 2011 |
| 78 | To End All Wars (2001) - Jul 04, 2011 |
| 78 | Dead Heat (2002) - Jul 04, 2011 |
| 81 | 24: Redemption (2008) - Jul 04, 2011 |
| 80 | License to Drive (1988) - Jul 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |