Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rio
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2009
Recent Rankings
90 Scent of a Woman (1992) - Sep 24, 2009
100 The Sixth Sense (1999) - Sep 24, 2009
80 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 24, 2009
60 Million Dollar Baby (2004) - Sep 24, 2009
100 School of Rock (2003) - Sep 24, 2009
70 Jumanji (1995) - Sep 24, 2009
60 Hide and Seek (2005) - Sep 24, 2009
70 Spirited Away (2002) - Sep 24, 2009
80 Dreamcatcher (2003) - Sep 24, 2009
60 Control (2007) - Sep 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?