![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
riotxedge | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: Setúbal, Portugal
|

| 86 | WarGames (1983) - Jun 02, 2009 |
| 65 | The Addams Family (1991) - Jun 02, 2009 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Jun 02, 2009 |
| 75 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jun 02, 2009 |
| 90 | Face/Off (1997) - Jun 02, 2009 |
| 80 | The Italian Job (2003) - Jun 02, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Jun 02, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jun 02, 2009 |
| 90 | Sin City (2005) - Jun 02, 2009 |
| 90 | Kung Fu Hustle (2004) - Jun 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |