![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
riparian | |
![]() |
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2008
Location: USA
|

| 75 | Groundhog Day (1993) - Aug 10, 2008 |
| 80 | A Christmas Story (1983) - Aug 10, 2008 |
| 65 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 10, 2008 |
| 70 | Ma vie en rose (1997) - Aug 10, 2008 |
| 75 | Barton Fink (1991) - Aug 10, 2008 |
| 75 | L.A. Confidential (1997) - Aug 10, 2008 |
| 60 | Hook (1991) - Aug 10, 2008 |
| 70 | Platoon (1986) - Aug 10, 2008 |
| 75 | Blade Runner (1982) - Aug 10, 2008 |
| 65 | Donnie Darko (2001) - Aug 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |