![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ripedecay | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2011
Location: Boulder, Co, USA
|

| 85 | Up (2009) - Sep 30, 2011 |
| 65 | Gladiator (2000) - Sep 30, 2011 |
| 87 | WALL·E (2008) - Sep 30, 2011 |
| 60 | Mortal Kombat (1995) - Sep 30, 2011 |
| 70 | Army of Darkness (1993) - Sep 30, 2011 |
| 60 | Finding Nemo (2003) - Sep 30, 2011 |
| 64 | Office Space (1999) - Sep 30, 2011 |
| 78 | 24 Hour Party People (2002) - Sep 30, 2011 |
| 50 | Amélie (2001) - Sep 30, 2011 |
| 50 | Stranger Than Fiction (2006) - Sep 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |