Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
risyasin
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2010
Location: antalya, Turkey
Recent Rankings
80 Letters from Iwo Jima (2006) - Apr 14, 2010
90 The Prestige (2006) - Apr 14, 2010
80 No Country for Old Men (2007) - Apr 14, 2010
70 Star Trek (2009) - Apr 14, 2010
95 Underground (1995) - Apr 14, 2010
85 District 9 (2009) - Apr 14, 2010
90 The Matrix (1999) - Apr 14, 2010
95 House of Sand and Fog (2003) - Apr 14, 2010
90 Sherlock Holmes (2009) - Apr 14, 2010
65 2012 (2009) - Apr 14, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with risyasin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?