![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rita | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: Argentina
|

| 40 | Happy Feet (2006) - Jul 04, 2009 |
| 50 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 04, 2009 |
| 50 | Mean Girls (2004) - Jul 03, 2009 |
| 80 | The Manchurian Candidate (2004) - Jul 03, 2009 |
| 50 | The Family Man (2000) - Jul 03, 2009 |
| 20 | You've Got Mail (1998) - Jul 03, 2009 |
| 90 | Before Sunrise (1995) - Jul 03, 2009 |
| 80 | Life Is Beautiful (1997) - Jul 03, 2009 |
| 80 | Splash (1984) - Jul 03, 2009 |
| 60 | Mystic River (2003) - Jul 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |