![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ritab | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: USA
|

| 90 | The Milagro Beanfield War (1988) - Nov 06, 2007 |
| 1 | Because I Said So (2007) - Oct 14, 2007 |
| 92 | Stand by Me (1986) - Oct 14, 2007 |
| 92 | Quiz Show (1994) - Oct 14, 2007 |
| 92 | Lone Star (1996) - Oct 14, 2007 |
| 97 | A League of Their Own (1992) - Oct 14, 2007 |
| 99 | You Can Count On Me (2000) - Oct 14, 2007 |
| 92 | Midnight Run (1988) - Oct 14, 2007 |
| 92 | Out of Sight (1998) - Oct 14, 2007 |
| 98 | Get Shorty (1995) - Oct 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |