![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ritapita | |
![]() |
Movie Buff - 246 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2009
Location: kranj, Slovenia
|

| 65 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Nov 30, 2010 |
| 65 | Gremlins (1984) - Nov 30, 2010 |
| 77 | Winter in Wartime (2008) - Jul 21, 2010 |
| 78 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - May 21, 2010 |
| 40 | Toy Story (1995) - May 21, 2010 |
| 84 | Seven Years in Tibet (1997) - May 21, 2010 |
| 70 | Into the Wild (2007) - May 21, 2010 |
| 78 | Captain Corelli's Mandolin (2001) - May 21, 2010 |
| 55 | Dorian Gray (2009) - May 20, 2010 |
| 85 | The Boy in the Striped Pyjamas (2008) - May 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |