![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ritoborko | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2009
Location: USA
|

| 85 | Seven (1995) - Feb 26, 2009 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Feb 26, 2009 |
| 85 | A Clockwork Orange (1971) - Feb 26, 2009 |
| 85 | 28 Days Later (2002) - Feb 26, 2009 |
| 78 | The Godfather (1972) - Feb 26, 2009 |
| 40 | Dune (1984) - Feb 26, 2009 |
| 70 | Jaws (1975) - Feb 26, 2009 |
| 50 | 10 Things I Hate About You (1999) - Feb 26, 2009 |
| 50 | Blow (2001) - Feb 26, 2009 |
| 10 | Muppets from Space (1999) - Feb 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |