![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rivernav | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2011
Location: USA
|

| 100 | Hot Fuzz (2007) - Oct 23, 2011 |
| 40 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Oct 23, 2011 |
| 90 | The Birds (1963) - Oct 23, 2011 |
| 65 | Beverly Hills Cop (1984) - Oct 23, 2011 |
| 60 | Slither (2006) - Oct 23, 2011 |
| 80 | Sin City (2005) - Oct 23, 2011 |
| 75 | Cape Fear (1991) - Oct 23, 2011 |
| 75 | Ratatouille (2007) - Oct 23, 2011 |
| 65 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Oct 23, 2011 |
| 80 | The Wizard of Oz (1939) - Oct 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |