![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rivers611 | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: USA
|

| 95 | 1408 (2007) - Jan 07, 2011 |
| 93 | Alice in Wonderland (2010) - Jan 07, 2011 |
| 94 | Avatar (2009) - Jan 07, 2011 |
| 93 | The Rock (1996) - Jan 07, 2011 |
| 90 | Jacob's Ladder (1990) - Jan 07, 2011 |
| 93 | Brotherhood of the Wolf (2001) - Jan 07, 2011 |
| 96 | Toy Story (1995) - Jan 07, 2011 |
| 92 | Matilda (1996) - Jan 07, 2011 |
| 93 | Session 9 (2001) - Jan 07, 2011 |
| 93 | The Sixth Sense (1999) - Jan 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |