![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rjwarren | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2011
|

| 90 | Bad News Bears (2005) - Feb 23, 2011 |
| 90 | Along Came Polly (2004) - Feb 23, 2011 |
| 94 | Cast Away (2000) - Feb 23, 2011 |
| 92 | Happy Gilmore (1996) - Feb 23, 2011 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Feb 23, 2011 |
| 90 | Speed (1994) - Feb 23, 2011 |
| 96 | Sleepers (1996) - Feb 23, 2011 |
| 90 | Top Gun (1986) - Feb 23, 2011 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Feb 23, 2011 |
| 99 | The Dark Knight (2008) - Feb 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |