![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rkanuga | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Paradise Valley, AZ, USA
|

| 85 | Killer Elite (2011) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Real Steel (2011) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Drive (2011) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Léon: The Professional (1994) - Feb 12, 2012 |
| 95 | Life Is Beautiful (1997) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Griff the Invisible (2010) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Oct 02, 2011 |
| 85 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Oct 02, 2011 |
| 85 | Bad Teacher (2011) - Oct 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |