![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rleber | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2007
Location: Atlanta, GA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Office Space (1999) - Aug 27, 2007 |
| 75 | Scrooged (1988) - Aug 27, 2007 |
| 70 | Runaway Bride (1999) - Aug 27, 2007 |
| 89 | Army of Darkness (1993) - Aug 27, 2007 |
| 95 | Life of Brian (1979) - Aug 27, 2007 |
| 87 | Manhattan (1979) - Aug 27, 2007 |
| 85 | National Treasure (2004) - Aug 27, 2007 |
| 75 | The Karate Kid (1984) - Aug 27, 2007 |
| 90 | Caddyshack (1980) - Aug 27, 2007 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Aug 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |