![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rlesevschi | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2008
Location: Bucharest, Romania
|

| 95 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Dec 02, 2008 |
| 94 | The Elephant Man (1980) - Dec 02, 2008 |
| 83 | Blow (2001) - Dec 02, 2008 |
| 79 | Crash (2005) - Dec 02, 2008 |
| 79 | Spirited Away (2002) - Dec 02, 2008 |
| 82 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 02, 2008 |
| 80 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Dec 02, 2008 |
| 90 | Capote (2005) - Dec 02, 2008 |
| 86 | The Royal Tenenbaums (2001) - Dec 02, 2008 |
| 88 | Psycho (1960) - Dec 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |