Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rm999
Movie Buff - 438 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2008
Recent Rankings
70 Rushmore (1998) - May 26, 2009
85 Star Trek (2009) - May 12, 2009
75 October Sky (1999) - Apr 17, 2009
84 The Muppet Movie (1979) - Apr 17, 2009
72 White Men Can't Jump (1992) - Apr 17, 2009
62 Hook (1991) - Apr 17, 2009
54 Look Who's Talking (1989) - Apr 17, 2009
86 Spellbound (2002) - Apr 17, 2009
63 Batman Forever (1995) - Apr 17, 2009
77 The Negotiator (1998) - Apr 17, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rm999. Why not go rank more films, then come back and check it out again?