rmarin501

rmarin501
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2015
Location: SFV, CA, USA
Age: 61
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I would like to make the World a BETTER Place through www.BetterLivingMovement.com :-D

more Recent Ratings

80 22% Ocean's Eleven (2001) - Rated 15 Apr 2015
90 80% Fast Times at Ridgemont High (1982) - Rated 15 Apr 2015
90 80% Serendipity (2001) - Rated 15 Apr 2015
95 94% Alien (1979) - Rated 15 Apr 2015
85 44% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 15 Apr 2015
95 94% Heat (1995) - Rated 15 Apr 2015
85 44% The Blue Lagoon (1980) - Rated 15 Apr 2015
85 44% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 15 Apr 2015
85 44% Titanic (1996) - Rated 15 Apr 2015
90 80% Cars (2006) - Rated 15 Apr 2015