![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rmcritic | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Dickie Roberts: Former Child Star (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Suspect Zero (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Joe Dirt (2001) - Aug 13, 2007 |
| 64 | The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Chicago (2002) - Aug 13, 2007 |
| 87 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 77 | The Ladies Man (2000) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |