Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
rmiller3455
Film Freak - 535 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
Location: Indianapolis, IN, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Black Swan (2010) - Apr 07, 2011
0 The Spirit (2008) - Apr 07, 2011
95 Up (2009) - Apr 07, 2011
95 Goldfinger (1964) - Apr 07, 2011
90 The Godfather: Part II (1974) - Apr 07, 2011
90 Iron Man 2 (2010) - Apr 07, 2011
85 The Firm (1993) - Apr 07, 2011
80 Jurassic Park (1993) - Apr 07, 2011
100 Milk (2008) - Apr 07, 2011
95 Watchmen (2009) - Apr 07, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with rmiller3455. Why not go rank more films, then come back and check it out again?