![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
rmolsen | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
|

| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Sep 10, 2007 |
| 58 | Insomnia (2002) - Sep 10, 2007 |
| 70 | Brazil (1985) - Sep 10, 2007 |
| 57 | Ultraviolet (2006) - Sep 10, 2007 |
| 62 | Junebug (2005) - Sep 10, 2007 |
| 28 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 10, 2007 |
| 63 | The Motorcycle Diaries (2004) - Sep 10, 2007 |
| 59 | The Thin Blue Line (1988) - Sep 10, 2007 |
| 62 | Factotum (2005) - Sep 10, 2007 |
| 67 | Dr. No (1962) - Sep 10, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |