![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robbz | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2009
Location: Sydney, NSW, Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Under Fire (1983) - Apr 10, 2009 |
| 89 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 10, 2009 |
| 86 | Ratatouille (2007) - Apr 10, 2009 |
| 86 | Jackass: The Movie (2002) - Apr 10, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 10, 2009 |
| 77 | Black Hawk Down (2001) - Apr 10, 2009 |
| 79 | The Blues Brothers (1980) - Apr 10, 2009 |
| 86 | The Wizard of Oz (1939) - Apr 10, 2009 |
| 86 | Dead Man Walking (1995) - Apr 10, 2009 |
| 77 | True Lies (1994) - Apr 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |