![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robcarr | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 84 | Grease (1978) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Oct 05, 2009 |
| 86 | Groundhog Day (1993) - Oct 05, 2009 |
| 82 | The Island (2005) - Oct 05, 2009 |
| 82 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Die Hard (1988) - Oct 05, 2009 |
| 89 | The Family Man (2000) - Oct 05, 2009 |
| 84 | Panic Room (2002) - Oct 05, 2009 |
| 60 | Pleasantville (1998) - Oct 05, 2009 |
| 78 | Man on Fire (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |