Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
robertbelt
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2009
Location: Netherlands
Recent Rankings
65 2012 (2009) - Mar 08, 2010
88 Fight Club (1999) - Mar 08, 2010
48 The Box (2009) - Mar 08, 2010
Mini-Review: id def liked the beginning and the atmosphere but as the movie goes on it just gets weirder and confusing.
81 Avatar (2009) - Mar 08, 2010
90 (500) Days of Summer (2009) - Feb 09, 2010
88 City of God (2003) - Jul 19, 2009
90 The Dark Knight (2008) - Jul 19, 2009
81 Sliding Doors (1998) - Jul 19, 2009
87 Love Actually (2003) - Jul 19, 2009
76 The Bucket List (2007) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with robertbelt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?