![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robertdapice | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2009
Location: Australia
|

| 86 | Chronicle (2012) - Feb 27, 2012 |
| 78 | The White Ribbon (2009) - Feb 27, 2012 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Feb 27, 2012 |
| 85 | Blue Velvet (1986) - Feb 27, 2012 |
| 80 | Jumanji (1995) - Feb 27, 2012 |
| 70 | The Happening (2008) - Feb 27, 2012 |
| 85 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Feb 27, 2012 |
| 80 | Signs (2002) - Feb 27, 2012 |
| 85 | Heathers (1989) - Feb 27, 2012 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |