![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
robertiez | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Novo mesto, Slovenia
|

| 90 | Traffic (2000) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Sep 19, 2010 |
| 100 | A Few Good Men (1992) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Babel (2006) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 19, 2010 |
| 40 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Kingdom of Heaven (2005) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Crash (2005) - Sep 19, 2010 |
| 90 | WALL·E (2008) - Sep 19, 2010 |
| 100 | The Truman Show (1998) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |